• Facebook Clean

  LIZARI

STARPTAUTISKAIS KONFERENČU CENTRS

 

UNIKĀLA VIETA JŪSU PASĀKUMA ORGANIZĒŠANAI

VIESNĪCAS UN APARTAMENTI

MĀKSLA
DABA

GENIUS LOCI

LIZARI – unikālās dabas un arhitektūras harmonijas vieta

 

Ekoloģiski draudzīga, komfortabla, skaista biznesa tikšanās neformālā atmosfērā, apmācības, izglītības pasākumu, koncertu, festivālu, semināru un konferenču vieta.

Galvenā centra ideja ir piedāvāt mūsdienu cilvēkam funkcionālu un „siltu” dzīves telpu. Tā ir vieta, kur katram ir iespēja pabūt vienatnē ar sevi un saskarties ar humānu kultūru, piedaloties dažādos pasākumos.

 

Lizari ir lieliska vieta dažādu treniņu, biznesa konferenču, semināru un kultūras pasākumu organizēšanai. Šim nolūkam šeit ir tehniski aprīkotas telpas un lekciju zāles 10, 20, 50 un 90 cilvēkiem, video – projekcijas aparatūra, APPLE TV - komunikācija, akustiskās iekārtas YAMAHA, WI-FI, tējas vai kafijas paužu organizēšanai ar augļiem un mājas cepumiem.

 

Jūsu rīcībā ir divas mūsdienīgas viesnīcas ar vienvietīgiem un divvietīgiem numuriem. Tīri un mājīgi numuri ar brokastīm kā arī, ir iespējama pilna pansija restorānā Lizari. Apartamenti ar individuālu dizaina risinājumu.

 

Mūsu viesu rīcībā: Skaistuma un veselības mini-studija, tenisa korts, volejbola laukums, galda teniss, biljards, velosipēdi, malkas sauna, peldēšanās dīķī, slidošana un citas atpūtas iespējas.

  

veliki
IMG_0960a
tennis1
biliard
99
veliki
IMG_0960a
tennis1
biliard
99

Iespēja rīkot muzikālus un teatrālus pasākumus stikla Rotondā 200 skatītājiem, plašajās Latvijas lauku ārēs, vai konusveida Koncertu Paviljonā 100 viesiem, ar mūzikas instrumentu komplektu.

Izbaudiet visus ēdināšanas jaukumus mūsu restorānā. Unikālie mūsu restorāna šefpavāra šedevri apburs jūs un neatstās vienaldzīgu. Tikai veselīgs ēdiens, izmantojot pašus labākos, svaigākos un augstas kvalitātes produktus. Aromātiskās zupas, teļu vaidziņi, zivju ragū, Vidusjūras salāti no jūras veltēm, trifelēm bagāts risoto vai grilēta gaļa vai zivis nodrošinās jums maksimālu gastronomisku baudu